2. wydanie treningu KARATE CARDIO MILITARY z napisami dla niesłyszących

Jest nam miło poinformować, iż przygotowaliśmy napisy dla niesłyszących do kolejnego – drugiego już wydania autorskiego programu Karate Cardio Anny Lewandowskiej, tym razem w militarnej odsłonie. „Trening Karate Cardio Military” ma swoją premierę 03.12.2015 roku – obecnie trwa przedsprzedaż!

Anna Lewandowska, autorytet w dziedzinie zdrowego i aktywnego stylu życia, mistrzyni karate oraz doświadczona trenerka fitness prezentuje swój autorski program treningowy. Karate Cardio Military to 50 minutowy trening na szybkie spalanie, wymodelowane ciało i SUPERformę. Czas trwania ćwiczeń z bonusami to 91 minut.

Karate Cardio Military to program dedykowany nie tylko kobietom. Zainteresowani znajdą na płycie kompletny trening z wykorzystaniem hantli, który nie tylko spala i ujędrnia, ale również  modeluje sylwetkę i poprawia kondycję i wytrzymałość. Na płycie znajduje się rozgrzewka, trening główny składający się z czterech bloków ćwiczeń dla każdej partii ciała oraz rozciągające i relaksujące ćwiczenia końcowe. Wszystkie ćwiczenia są bezpieczne, mają wysoką skuteczność i co najważniejsze nie są nudne. Trening należy wykonywać w rytmie nadawanym przez prowadzącą, która jasno instruuje i zachęca do kolejnych ćwiczeń.

Anna Lewandowska- mistrzyni karate, certyfikowana trenerka i miłośniczka zdrowego stylu życia. Swoją pasją zaraziła już miliony Polaków. Skończyła studia na AWF, jest menadżerką sportu, specjalistką do spraw żywienia, reprezentantką Polski w karate tradycyjnym, wielokrotną medalistką Polski, świata i Europy. Doskonale sprawdza się w pracy z ludźmi, wykształcona i doświadczona w prowadzeniu treningów personalnych oraz dietetyki i żywienia człowieka. Promotorka aktywnego i zdrowego trybu życia.

Wydanie dostępne w sprzedaży w salonach EMPIK oraz na stronie empik. com.

Zestaw z napisami dla osób niesłyszących!

Polecamy!