“Jak Ojciec i Syn” z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących już 10 czerwca w Kinie Muza. Zapraszamy!

Przedpremiera i to od razu z audiodeskrypcją i napisami dla niesłyszących. Filmowe spotkanie bez barier z Japonią i rodzicielstwem odbędzie się już 10 czerwca w Kinie Muza!

Chaos w sercach i głowach.

Taka historia z pewnością zawładnęłaby pierwszymi stronami współczesnych gazet. Przedstawiano by ją w atmosferze skandalu, sensacji, szukano by winnych… W filmie Hirokazu Koreedy niczego takiego nie ma. Jest za to przejmująca, mądra opowieść o Japonii, o czasach pośpiechu i nadmiernych wymagań, czasach wszechobecnego stresu, w których rozwija się rodzicielska miłość stojąca przed jeszcze jednym niezwykle trudnym wyzwaniem – przed koniecznością odpowiedzi na pytanie o to, co jest ważniejsze: więzy krwi czy przeżyte chwile.

Fundacja Kultury bez Barier zaprasza wszystkich na pokaz „Jak ojciec i syn” Hirokazu Koreedy, obrazu nagradzanego na festiwalach filmowych na całym świecie. Film zostanie wyświetlony w poznańskim kinie Muza (Poznań, ul. Św. Marcin 30) i będzie to pierwszy pokaz tego filmu w polskich kinach. Projekcja będzie dostosowana do potrzeb osób z niepełnosprawnością wzroku i słuchu. Początek o godz. 18.00.

Wstęp jest bezpłatny, liczba miejsc jest jednak ograniczona, prosimy więc o ich wcześniejszą rezerwację. Zgłoszenia przyjmuje Ania Żórawska

e-mail: ania@kulturabezbarier.org

tel: 512 396 475

Pokaz zostanie poprzedzony krótką rozmową o Japonii, o tamtejszej kulturze, o mieszkających tam ludziach, ich radościach i kłopotach.

Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Partnerami pokazu są: Gutek Film, Kino Muza, Future Voice System.

Projekcja „Jak ojciec i syn” zostanie zorganizowana w ramach projektu „Kinosfera bez barier” dofinansowanego przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Informacja o wydarzeniu na stronie Kina Muza – kliknij tutaj